درباره ما

شرکت دنیز پروفیل پارسیان در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید انواع پروفیل های گالوانیزه به روش رول فرمینگ،کار خود را در تبریز آغاز نمود. هم اکنون این واحد تولیدی موفق به تولید انواع تیغه های فوم دار سفید صاف و سمباده ای و تیغه های رنگی با ظرفیت روزانه بالغ بر ۱۵۰۰۰ متر طول و با بهترین کیفیت در نوع خود شده است.

با ورود تکنولوژی رول فرمینگ به ایران ، این نوع تیغه در ایران جای باز کرد . در حالت کلی فرق تیغه های گالوانیزه فوم دار با تیغه های دو جداره آلومینیومی ، در عایق بودن و بی صدا بودن و ایمنی بیشتر آن میباشد.

شرکت دنیز پروفیل پارسیان محصولات خود را در قالب انواع پروفیل های گالوانیزه فوم دار ارئه میدهد.

تغیه کرکره گالوانیزه فوم دار در برابر ضربه و وزش باد و همچنین نور آفتاب و گرمایش نسبت به تیغه کرکره های آلمینیومی و گالوانیزه تک جداره دارای مقاومت بیشتری می باشند.

از دیگر ویژگی های این نوع تیغه کرکره در مقایسه با سایر کرکره های رول آپ میتوان به سنگینی آن و کیفیت رنگ الکترواستاتیک و هم چنین ضربه پذیری بالا به دلیل فوم داخل آن اشاره نمود. از مهمترین مزایای تیغه های گالوانیزه فوم دار نسبت به تیغه های دو جداره آلمینیومی , عایق بودن , بی صدا بودن و ایمنی بیشتر آن میباشد.

برای دریافت مشاوره درنگ نکنید ، هم اکنون منتظر تماس شما هستیم

درصورت نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات در خصوص هر یک از محصولات ما با ما در تماس باشید.

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای